Lõppenud nädalavahetuse mängud meie koondislaste osavõtul algasid reedel, kui Ragnar Klavan ja Heracles pidid vastu võtma 0:2 kaotuse Willem II Tilburgilt. Klavan mängis terve kohtumise. Teine Hollandi liigas mängiv Eesti koondislane Andres Oper võitis koos Roda meeskonnaga koduväljakul 2:1 Sparta. Oper sekkus mängu 56. minutil, teatab FC Flora kodulehekülg.

Roda on nüüd Hollandi meistriliigas 16 punktiga 5. kohal, Heracles 10 punktiga 11. kohal.

Kehvemini läks Taavi Rähnil Ukraina esiliigas, kus alla tuli vanduda eelviimasel kohal paiknevale Borisfeni nimelisele klubile 0:1. Rähn vahetati 81. minutil välja.

Norra liigas aitas Raio Piiroja Fredrikstadil võita 2:1 Odd Grenlandi. Eestlane tegi kaasa terve kohtumise. Fredrikstadil on nüüd 28 punkti, mis annab 11. koha.

Rootsi Allsvenskas viigistas Kristen Viikmäe koduklubi Gefle Malmös 2:2 kohaliku FF-iga, Ingemar Teeveri kodumeeskond Östers mängis võõrsil 0:0 Göteborgi GAIS-iga. Viikmäe lülitus mängu 60. ja Teever 46. minutil. Geflel on nüüd turniiritabelis 30 punkti, mis annab 9. koha, Östers on 16 punktiga 13. kohal.

Soomes viigistas Espoo Honka 0:0 HJK-ga, kusjuures Sergei Terehhov mängis kaasa alates 71. minutist. Turniiritabelis on Honka 42 punktiga 4. kohal.

Venemaal sai võidu juurde Sergei Pareiko koduklubi Tom, kes alistas Krõlja Sovetovi 2:1. Pareiko mängis terve kohtumise. Ellujäämise eest võitlev Torpeedo päästis raske punkti mängus Moskva Spartakiga — 1:1 viigivärav sündis viimasel mänguminutil. Nii Andrei Stepanov kui Enar Jääger mängisid kaasa kogu kohtumise. Tomil on turniiritabelis 31 punkti ja 9. koht, Torpedo on 20 punktiga 15. kohal.

Esimese võidu Taani liigas saavutas Urmas Rooba klubi Vejle, kes 13. voorus alistas 3:2 FC Nordsjaellandi. Rooba ei osalenud. Vejle on endiselt viimasel kohal, olles kogunud vaid 5 punkti.

Suure 4:0 võidu Readingu üle saavutas Inglismaa Primer League`is Londoni Arsenal. Mart Poom ei mänginud. Arsenal on 17 punktiga 4. kohal.