Flora kaotas Tallinnas Sportland Arenal lörtsisajus peetud kohtumises Vilniuse FK Vetrale 0:3. Kolmesaja pealtvaataja ees lõid külaliste väravad Algis Jankauskas 57., Nerijus Sasnauskas 67. ja Severino Lima de Maura 88. minutil.

Kolm minutit enne viimast väravat oli Vilniuse klubi jäänud Marijan Budimiri eemaldamise järel kümnekesi.

Tallinna TVMK kaotas samal ajal Panevežise jalgpallihallis peetud mängus kohalikule FK Ekranase meeskonnale 1:2. Selles mängus läks kodumeeskond avapoolajal 2:0 juhtima — väravad Giedrius Tomkeviciuselt ja Liivo Leetmalt (omavärav). TVMK värava lõi Artur Ossipov teisel poolajal penaltist.

FC Flora koosseis: Mihkel Aksalu, Jarmo Ahjupera, Andrei Sidorenkov, Teet Allas, Martin Taska (65. Juha Hakola), Gert Kams, Enver Jääger, Martin Reim, Martin Vunk, Tõnis Vanna, Tomas Sirevicius.
TVMK koosseis: Vitali Teleš, Jevgenis Kacanovs, Erko Saviauk, Andrei Borissov, Nikolai Mašitšev (46. Vladislav Gussev), Markus Jürgenson, Oliver Konsa, Mikk Haavistu, Artur Ossipov, Sergei Terehhov (59. Kert Haavistu), Liivo Leetma.

Kolmapäeval on Kaunases vastamisi FBK Kaunas ja Narva Trans ning Tallinnas Eesti meistermeeskond FC Levadia ja Vilniuse Zalgiris (Sportland Arenal).

Balti liigas on meeskonnad jagatud nelja alagruppi. A-grupis mängivad FBK Kaunas, Daugavpilsi Dinaburg ja Narva Trans, B-grupis Panevezyse Ekranas, Ventspils ja TVMK, C-grupis Zalgiris, Liepajas Metalurgs ja Levadia ning D-grupis Riia Skonto, Vilniuse Vetra ja FC Flora.