Eesti koondise algkoosseis:

Pavel Londak — Dmitri Kruglov, Alo Bärengrub, Raio Piiroja, Enar Jääger — Joel Lindpere, Aleksandr Dmitrijev, Martin Vunk, Tarmo Kink, Konstantin Vassiljev — Vladimir Voskoboinikov.

Hispaania koondise algkoosseis:

Iker Casillas — Juan Capdevila, Juan Gutierrez, Carles Puyol, Sergio Ramos — Santi Cazorla, Xabi Alonso, Xavi Hernandez, Andres Iniesta — Fernando Torres, David Villa.

Hispaania hakkas kohe suruma ja saab nurgalööke, kuid vähemalt mängu algul erilist ohtu Eesti väravale ei teki.

15. minutil on seis endiselt 0:0. Just siis tekkis ka Vladimir Voskoboinikovil supervõimalus, kui ta pääses Iker Casillasega silmitsi, ent Hispaania väravavaht tõrjus.

30. minut — Torresel järjest kaks võimalust. Pavel Londak peab tõrjuma.

Esimene värav. 35. minutil suunab karistuslöögist tulnud palli peaga Eesti väravasse Juan Gutierrez. Londak saab küll näpud vahele, kuid seisu see ei päästa.

Juba teine värav. 38. minutil teeb David Villa penaltist seisuks 0:2. Penalti määrati, sest Alo Bärengrub tõmbas Fernando Torrese trahvikastis maha. Bärengrubile kollane kaart.

Esimene poolaeg läbi. Enne veel jõudis Casillas tõrjuda Lindpere löögi. Hispaania juhib kahe väravaga.

65. minutil lööb Piiroja posti. Tunda on kerget survet Eesti poolt.

Seis 0:3. Karistuslöögist tulnud palli suunab värava poole Torres, Londak saab näpud vahele ning pall lendab latti. Põrkest lööb Puyol peaga värava.

Paar võimalust hispaanlastel veel enne lõppu ja mäng ongi läbi. Külaliste poolt löödud kolm väravat tagavad neile kindla võidu.

Teised sama alagrupi laupäevased mängud:

Türgi — Bosnia ja Hertsegoviina 2:1 (0:1). 51. Arda Turan, 66. Mevlüt Erdinc — 26. Edin Džeko.

Belgia — Armeenia 2:0 (2:0). 21. Wesley Sonck, 38. Marouane Fellaini.