Malta avas skoori 9. minutil Ian Azzopardi oskuslikult sooritatud karistuslöögist, mille tõrjumisel oli Mart Poom võimetu. Enne seda oli Eestil kaks head võimalust juba värav lüüa.

21. minutil lõi Ats Purje oma koondisekarjääri esimese värava ja viigistas seisu 1:1-le. Suurepärase söödu andis selles olukorras värava ette Joel Lindpere.

Teise poolaja alguses andis Sergei Zenjov hea söödu karistusalasse Andres Operile, kes lõi 2:1.

78. minutil teenis Malta penalti, kuid Andre Schembri lõi eestlaste õnneks latti. Eestil oli veel ridamisi väravavõimalusi, kuid rohkem skoori teha ei suudetud.

Eesti koosseis: Mart Poom (46. Pavel Londak), Enar Jääger, Alo Bärengrub, Raio Piiroja, Dmitri Kruglov (68. Ragnar Klavan), Aleksandr Dmitrijev, Martin Vunk, Joel Lindpere (79. Oliver Konsa), Sergei Zenjov (59. Tarmo Kink), Ats Purje, Andres Oper.