3000 pealtvaataja ees peetud kohtumises asus Eesti juhtima 17. minutil Andres Operi väravast. 60. minutil näitas väljakukohtunik Anders Hermansen Taanist Sergei Kornilenkole teist kollast kaarti ja külalised pidid jätkama kümnekesi.

Kolm minutit hiljem jõudis Valgevene 1:1 viigini — 11 meetri karistuslöögist viigistas mänguskoori Vjatšeslav Hleb. Veel kolm minutit edasi ja Andres Oper lõi oma teise värava selles mängus ja taastas eestlaste eduseisu — 2:1. Sellise skooriga ka mäng lõppes ja Eesti sai sel aastal oma esimese võidu ametlikes mängudes.

Meeskondade koosseisud:
Eesti: Mart Poom, Teet Allas, Andrei Stepanov, Raio Piiroja, Enar Jääger, Ragnar Klavan, Ingemar Teever (54. Kristen Viikmäe), Taavi Rähn, Andres Oper (67. Vjatšeslav Zahovaiko), Aleksandr Dmitrijev (67. Tarmo Neemelo), Sergei Terehhov (67. Andrei Sidorenkov).

Valgevene: Juri Ževnov, Sergei Omeljantšuk, Artjom Radkov, Dmitri Mološ, Denis Kovba (60. Pavel Plaskonnõi), Oleg Strahanovitš, Timofei Kalatšov (71. Artjom Kontsevoi), Aleksandr Hleb, Aleksei Sutškov (46. Vladimir Korõtko), Vjatšeslav Hleb (75. Pavel Kiriltšik), Sergei Kornilenko.

Kuressaare linnastaadionil peetud U-21 vanuserühma maavõistlusmängus oli Valgevene Eesti eakaaslastest 2:0 parem.