Eden Hazard viis Chelsea 2. minutil juhtima ja Diego Costa lisas 9. minutil juba järgmise, kuid veerand tunni pärast ootas Jose Mourinho hoolealuseid valus nähvakas.

26. minutil jäi karitusalas täiesti vabaks Ahmed Elmohamady, kes esimese palli Thibaut Courtois' selja taha saatis. Juba kaks minutit hiljem sai Courtois eksimuse tõttu mõned meetrid väravast eemal jala valgeks ka Abel Hernandez.

"Thibaut Courtois on suur mängija. Ta tegi vea, kuid kõige tähtsam on, et ta oli meeskonna jaoks teisel poolajal olemas," kiitis Mourinho väravavahti.

Chelsea edu ühe vähem peetud mängu juures on nüüd Manchester City ees kuus punkti. Londoni Arsenal kaotab liidrile seitsme silmaga.

Teistes tänastes mängudes võitis Manchester United võõrsil 2:1 Liverpooli ning Everton oli võõral väljakul 2:1 parem Queens Park Rangersist.