Ebaõnneseeria jätkub: Badstuber taas pikaks ajaks audis

 (1)
Holger Badstuber
Holger BadstuberFoto: Miguel Vidal, REUTERS

Meistrite liiga poolfinalisti Müncheni Bayerni laatsaret sai teisipäevases Meistrite liiga kohtumises Portoga täiendust, sest vigastuse küüsi langes taas keskkaitsja Holger Badstuber.

Lisaks Badstuberile on Saksamaa meisterklubis vigastustega kimpus veel nii Arjen Robben, Franck Ribery, Mehdi Benatia kui Bastian Schweinsteiger.

Saksamaa koondise keskkaitsja rebestas oma vasaku jala reielihast ning teda ootab ees nüüd operatsioon. Kõigi eelduste kohaselt peab kaitsja mänguplatsilt eemale jääma kolmeks kuni neljaks kuuks, mis tähendab, et selleks hooajaks on tema mängud mängitud.

Badstuberi puhul on tegu tõelise ebaõnnesõduriga, sest viimased kaks aastat pole ta kahe põlve ristsidemete rebendi tõttu sisuliselt mängida saanudki.

“Muidugi olen väga pettunud,” kommenteeris Badstuber. “Samas olen optimistlik ning tean, et meie meditsiinimeeskond teeb kõik, et naaseksin kiiresti ja tervena.”

Bayernil on sellel nädalal võimalus kindlustada nii Saksamaa meistritiitel kui ka pääs karikafinaali, kui poolfinaalis saadakse jagu Dortmundi Borussiast.

Futboliit (talgpall)