98000 pealtvaataja ees peetud kohtumist asus Barcelona juhtima juba 3. minutil, kui Deco suurepärasest kauglöögist skoori avas. 52. mänguminutil Frank Lampard viigistas, kuid endine Chelsea ründaja Eidur Gudjohnsen viis 58. minutil Barcelona taas juhtima.

Chelsea kangelaseks tõusis mees, kes lõi mõned nädalad tagasi Londonis peetud kohtumises Chelsea 1:0 võiduvärava. Seekord lõi Didier Drogba kohtuniku antud lisaminutitel väga olulise 2:2 viigivärava.

Viik tegi üsna keeruliseks Barcelona olukorra, sest teises A-alagrupi mängus alistas Bremeni Werder 3:0 Levski. Kaks vooru enne alagrupiturniiri lõppu on Chelseal 10, Bremenil 7, Barcelonal 5 ja Levskil 0 punkti. Barcelonal jääb mängida veel võõrsil Levskiga ja viimases voorus koduväljakul Bremeniga.

Meeskondade koosseisud:
Barcelona: Valdes, Zambrotta, Marquez, Puyol, Van Bronckhorst, Xavi (Iniesta 83), Motta (Edmilson 57), Deco, Messi, Gudjohnsen (Giuly 77), Ronaldinho.
Chelsea: Hilario, Boulahrouz (Joe Cole 75), Ricardo Carvalho, Terry, Ashley Cole, Essien, Makelele, Ballack (Paulo Ferreira 90), Lampard, Drogba, Robben (Kalou 73).