Väljakuperemehed asusid 15. minutil Roman Pavljutšenko tabamusest juhtima, kuid Didier Drogba viigistas 70. minutil. Elevandiluuranniku ründeässal oli võimalus võit Chelseale tuua, kuid mees ei saanud kohtuniku poolt antud üleaja kolmandal minutil penaltit sisse. Chelsea pole võidurõõmu mekkinud viies viimases kohtumises, millest kolm on viigistatud ja kaks kaotatud.

Teistes tänastes kohtumistes saatis edu väljakuperemehi. Bolton Wanderers alistas 2:1 Blackburn Roversi ja Wolverhampton Wanderers 1:0 Birmingham City.

Turniiritabelit juhivad Londoni Arsenal ja Manchester City 32 punktiga, neist vaid ühe silma kaugusel on Manchester United ja Chelsea. City ja Chelsea on pidanud 17, Arsenal 16 ning United 15 kohtumist.