Müncheni Bayern läks kohtumist Leon Goretzka 41. minuti väravast juhtima ning poolajale mindi külaliste 1:0 eduseisus. Teisel poolajal lõi aga kodumeeskond kolm vastuseta väravat ning kirjutas tabelisse hooaja üheksanda võidu. Leverkuseni tabamuste eest hoolitsesid Leon Bailey, Kevin Volland ja Lucas Alario.

Bundesliga liiderklubi Dortmund pidi võõrsil leppima 1:1 viiki Frankfurdi meeskonnaga. Tabamused said kirja Bundesliga tänavuse hooaja suurimad väravakütid. Dortmundi viis juhtima hooaja 13. värava löönud Marco Reus, lõppseisu vormistas Bundesliga suurim väravakütt Luka Jovic, kes sai kirja 14. tabamuse.

Mönchengladbachi Borussia alistas võõrsil 2:0 Gelsenkircheni Schalke, kusjuures mõlemad väravad löödi kohtumise viimase viie minutiga. 85. minutil oli täpne Christoph Kramer, 90+1. minutil vormistas lõppseisu Florian Neuhaus. Mõlemale tabamusele andis resultatiivse söödu Thorgan Hazard.

Bundesliga liider on jätkuvalt Dortmund, kellel kogutud 20 vooruga 49 punkti. Ehkki nii Mönchengladbachil kui Bayernil on 42 silma, tagab parem väravatevahe teise koha Borussia meeskonnale.