Esimese värava lõi Del Piero 17. minutil 20-lt meetrilt, teise 67. minutil pisut kaugemalt karistuslöögist nii oskuslikult, et Reali väravavaht Iker Casillas ei liigutanudki. Selle värava puhul oli küsitav ka Reali meeste müüriseadmise oskus.

Viimati suutis Juventus Reali nende koduväljakul alistada 1961. aastal.

Selle võiduga tagas Juventus endale ka koha 16 parema seas.

Teises sama alagrupi mängus alistas Peterburi Zeniit võõrsil Borissovi BATE 2:0 ja säilitas edasipääsulootuse.

E-grupis suutis ilma mitme põhimeheta oma peatreeneri sir Alex Fergusoni kodumaale sõitnud Manchester United alles 84. minutil Ryan Giggsi löögist jõuda 1:1 viigini Glasgow’ Celticu vastu.

Aalborg jäi kodumurul kaks korda kaotusseisu Villarreali vastu, kuid suutis lõpuks viigistada 2:2.

F-grupis ei suutnud Fiorentina koduväljakul enamat 1:1 viigist Müncheni Bayerni vastu, Lyoni Olympique sai kindla 2:0 võidu Bukaresti Steaua üle.

G-grupis näitas taas hambutut mängu koduliigas läinud nädalavahetusel Stoke Cityle kaotanud Arsenal — kohtumises Istanbuli Fenerbahcega jäid väravad löömata.

Kiievis sai valuse kaotuse kohalik Dinamo, kes asus Porto vastu küll 1:0 juhtima, ent lubas 69. minutil lüüa viigivärava ja üleajal viis Portugali võidu Lucho Gonzaleze tabamus.