Darren Benti sõnul oli Ramos hunnik õnnetust

 (13)
Darren Bent (Tottenham) lööb värava
AFP/Scanpix

Inglismaa jalgpallikoondise ja Tottenhami klubi ründaja Darren Benti sõnul oli Juande Ramose vallandamine ainuõige tegu.

Benti sõnul ei osanud Ramos isegi korralikult inglise keelt, et oma mõtteid mängijatele selgeks teha, kirjutab The Sun.

“Tema juhendamise ajal oli treeningväljakul viibimine tõeline õudusunenägu. See ei olnud õige, et ta karistas mängijad reservmeeskonda suunamisega vaid seetõttu, et talle osa jalgpallureid lihtsalt ei meeldinud.”

“Kõigi mängijate meeleolu oli Ramose juhendamisel vilets ja mingist meeskonnavaimust ei saanud üldse rääkida,” lisas Bent.

“Harry Redknapp on seevastu teinud viimase nädalaga kõigi jaoks klubis olemise meeldivaks. Ta on pannud meid uskuma, et me oleme head jalgpallurid,” kiitis ründaja uut juhendajat, kelle käe all on saadud kolmest mängust 7 punkti.

Laupäeval alistas Tottenham Inglismaa liiga senise ainuliidri Liverpooli 2:1, eelmises voorus oli teenitud võõrsil väärtuslik 4:4 viik Arsenali vastu.

Põlvevigastuse tõttu juba 28-aastaselt oma mängijakarjääri lõpetanud Juande Ramos juhtis treenerina Sevilla kahel aastal järjest UEFA karikavõitjaks, kuid Inglismaal edu saavutada ei suutnud.

Futboliit (talgpall)