CSKA asus kohtumist juhtima juba 8. minutil, kui nigeerlane Ahmed Musa väravaarve avas. Anžil õnnestus endise Madridi Reali mängumehe Lassana Diarra väravast 74. minutil viigistada ning kuna normaal- ega lisaajal rohkem väravaid ei löödud, ootas ees penaltiseeria. Seejuures kogu lisaaja said Guus Hiddinki hoolealused mängida ülekaalus, sest CSKA poolkaitsja Pontus Vernbloom pidi 87. minutil punase kaardi tõttu väljakult lahkuma.

Anži poolel eksisid penaltil Juri Žirkov ning Jucilei da Silva, CSKA-l oli ebatäpne vaid Musa. Karikavõit üldskooriga 5:4 seega moskvalastele.

Kuigi karikavõit oli CSKA-le üheksa aasta jooksul juba kuues ja meistritiitel sama aja sees kolmas, oli meeskonna treeneril, 42-aastasel Leonid Slutskil enne maikuud ette näidata vaid üks tiitel - 2011. aasta karikavõit CSKA-ga.