Teravamalt alustanud Roma oli väravale lähedal juba 12. minuti, kui keskväljalt soolojooksu teinud Henrikh Mkhitarjan pääses Juventuse puuriluku Wocjiech Szczesnyga silmitsi. Poolakas suutis aga suurepärase tõrjega külalised halvimast päästa.

30. minutil teenis Roma penalti, kui karistusalas mängis käega Adrien Rabiot. Prantslane teenis olukorra eest ka kollase kaardi. Jordan Veretout kasutas võimaluse ära ning viis külalised juhtima.

Kümmekond minutit hiljem teenis penalti aga Juventus, kui karistusalas vilistati sedapuhku käega mäng Lorenzo Pellegrinile. Torino klubi talisman Cristiano Ronaldo viigistaski seisu, kuid see polnud veel kõik. Avapoolaja esimesel lisaminutil vormistas Roma kiirrünnaku tabamuseks Veretout.

62. minutil läks Juventuse jaoks olukord veelgi keerulisemaks, kui teise kollase kaardi teenis Rabiot. Valitseva meistri aitas hädast välja Ronaldo, kes lõi peaga seitse minutit hiljem oma teise värava. 2:2 seisul ka kohtumine lõppes.