Avapoolaeg lõppes väravateta viigiseisul. Valus hoop tabas Sassuolot aga esimese poolaja lõpus, kui Pedro Obiang sai punase kaardi.

50. minutil pääses Juventus Danile väravast juhtima, kuid kaheksa minutit hiljem viigistas Gregoire Defrel seisu. Võõrustajad panid lõpuks paremuse maksma viimase kümnekonna minutiga. Aaron Ramsey viis 82. minutil Juventuse ette, Cristiano Ronaldo vormistas kohtumise teisel lisaminutil 3:1 lõppseisu.

Ühtlasi tegi portugallane Ronaldo taas ajalugu. Tema pühapäevane tabamus oli tema karjääri 759. värav ametlikes mängudes. Sellega tõusis ta liidrikohta jagama legendaarse Tšehhi ründaja Josef Bicaniga. Seega on juba järgmises mängus Ronaldol võimalus ajaloo parima väravaküti tiitel ainult endale võtta. Lisaks sai Ronaldost esimene mängija, kes löönud viimase 15 hooaja jooksul kõrgliigas vähemalt 15 väravat. Uskumatu seeria sai alguse hooajal 2006/2007.