Hispaania ründeäss Alvaro Morata viis 21. minutil külalised juhtima. Benevento suutis avapoolaja kolmandal lisaminutil seisu viigistada, kui täpne oli Gaetano Letizia. Rohkem väravaid kohtumises ei löödudki. Juventus lõpetas mängu arvulises vähemuses, sest Morata sai seitsmendal lisaminutil punase kaardi.

Juventuse poolelt ei reisinud võistkonnaga kaasa Cristiano Ronaldo. Peatreener Andrea Pirlo otsustas portugallasele tiheda mängugraafiku tõttu puhkust anda.

Juventus jätkab küll üheksa vooru järel kaotuseta, kuid on viigistanud samas juba viis kohtumist. Punkte on teiste hulgas kaotatud ka Hellas Veronale ja Crotonele.

Olulise võidu sai aga Milano Inter, alistades võõrsil Sassuolo 3:0. Külalised pääsesid juba 14. minutiks 2:0 juhtima. Neljandal minutil oli täpne Alexis Sanches, kümme minutit hiljem sai õnnetu omavärava kirja Vlad Chiriches. Lõppseisu vormistas teise poolaja keskel Roberto Gagliardini.

Inter kerkis võiduga teiseks, just Sassuolo kõrvale. Liidrina jätkab AC Milan, mis võõrustab pühapäeval Fiorentinat.