Hiljuti meeskonna kapteni Vincent Kompany'ga uue pikaajalise lepingu sõlminud City eest skooris esimesel poolajal David Silva 39. minutil. Teise poolaja viimastel minutitel sahistas viimastel aastatel pigem madalseisus olnud Newcastle'i võrku ka Argentiina koondise ründaja Sergio Agüero.

Suvel uruguailase Luis Suarezi maha müünud Liverpool võitis 2:1 kodusel Anfieldi staadionil Southamptonit. Liverpooli esimese värava tänavusel liigahooajal lõi 23. minutil Inglise koondise noor äss Raheem Sterling. Kuigi Nathaniel Clyne viigistas Southamptoni eest teise poolaja alguses, suutis 79. minutil Daniel Sturridge tuua vajaliku võidu ikkagi Liverpoolile.

Teised tulemused: Arsenal - Crystal Palace 2:1, Manchester United - Swansea City 1:2, West Ham United - Tottenham Hotspur 0:1, Leicester City - Everton 2:2, Queens Park Rangers - Hull City 0:1, Stoke City - Aston Villa 0:1, West Bromwich Albion - Sunderland 2:2.