Manchester United asus kümnendal minutil portugallase Nani suurepärasest kauglöögist kohtumist juhtima. Teise poolaja esimese pooltunniga jõudsid sihile Ricardo Carvalho ja Frank Lampard, kes viisid omakorda Carlo Ancelotti juhendatava Chelsea 2:1 ette.

ManU peatreener Sir Alex Ferguson tegi pärast kaotusseisu jäämist koguni neli vahetust korraga, saates Parki, Berbatovi, Fletcheri ja O'Shea asemel platsile Giggsi, Oweni, Scholesi ja Fabio da Silva. ManU jõudis oodatud viigiväravani normaalaja viimasel minutil, kui Wayne Rooney sai Ryan Giggsilt hea söödu ja saatis palli Petr Cechi selja taha.

Mängu saatuse otsustasid penaltid, kus määravaks said Cechi tõrjed. Tšehhi koondise esiväravavaht suutis tõrjuda nii Giggsi kui Evra karistuslöögi ning Chelsea võitis 4:1.

Algkoosseisud:

Chelsea: Cech, Ivanovic, Terry, Carvalho, Ashley Cole, Mikel, Essien, Lampard, Malouda, Drogba, Anelka.
Man Utd: Foster, O'Shea, Ferdinand, Evans, Evra, Park, Fletcher, Carrick, Nani, Rooney, Berbatov.