Järjekordse värava sai Chelsea eest kirja Diego Costa, kes avas 11. minutil mänguskoori. Teise palli lõi West Bromwichi väravasse Eden Hazard avapoolaja keskel. Alates 28. minutist mängisid külalised Claudio Yacobi eeamaldamise tõttu vähemuses.

Chelsea lähim ohustaja Manchester City alistas täna koduväljakul Swansea 2:1. Võiduvärava lõi teisel poolajal Yaya Toure.

Suurepärasesse vormi on tõusnud Newcastle United, kes kerkis tänu QPRi alistamisele (1:0) turniiritabelis neljandaks. Täna lõi Newcastle`i võiduvärava Moussa Sissoko 78. minutil.

Täna õhtul mängivad veel Londonis Arsenal ja Manchester United.

12-st mängust kümme võitnud Chelseal on tabelis 32 punkti. Järgnevad FC Southampton 25 (mäng vähem peetud) , Manchester City 24 ja Newcastle 19 punktiga. Arsenalil on enne õhtust mängu 17 ja Manchester Unitedil 16 punkti.