Chelsea kolmemeheline ründeliin Salomon Kalou, Didier Drogba ja Andrei Ševtšenko midagi väga ohtlikku Fulhami värava all luua ei suutnud. Teisel poolajal ei saanud enam Chelseat aidata vigastada saanud kapten John Terry.

73. minutil jäi Chelsea kümnekesi, kui teist kollast kaarti näidati Didier Drogbale.

Lõpuvile kõlades kostitas kodupublik Chelseat vilekooriga ja kuulda oli ka endise peatreeneri Jose Mourinho nime hüüdmist.

Inglismaa jalgpalli meistriliigas jätkab endiselt liidrikohal Arsenal, kes võitis täna võõrsil West Ham Unitedi 1:0. Arsenalil on seitsmest mängust 19 punkti, mängu enam pidanud Manchester Unitedil ja Manchester Cityl on vastavalt 17 ja 16 punkti.

Liverpoolil on neljandana 7-st mängust 15 punkti, Chelsea on alles seitsmes (8-st mängust 12 silma).