Chelsea võiduvärava lõi St James Park`il peetud kohtumises vahetusest mängu sekkunud Didier Drogba 79. minutil vabalöögist. Newcastle United oleks seda kohtumist peaaegu juhtima asunud, kuid nende ründaja Obafemi Martinsi löök põrkas latist maha, hiljem tabas värava raame ka Chelsea ründaja Andrei Ševtšenko.

Meeskondade koosseisud:
Chelsea: Hilario, Ferreira, Carvalho, Boulahrouz, Bridge, Kalou, Makelele (Lampard 46), Essien, Robben, Ševtšenko (Drogba 73), Mikel (Ballack 66).
Newcastle: Given, Solano, Taylor, Ramage, Huntington, Milner (Sibierski 86), Butt, Parker, Emre, Dyer, Martins.

Tottenhamil läks Inglismaa tugevuselt teises liigas viimasel kohal paikneva Southendi alistamiseks vaja lisaaega ja Jermain Defoe väravat. Eeltöö tegi väravale terve kohtumise vältel hea partii esitanud Mido. Eelmises ringis Manchester Unitedi alistanud Southendi poolel tegi suurepärase mängu nende väravavaht Darryl Flahavan.

Tottenham: Robinson, Assou-Ekotto, Dawson, Tainio (Davids 56), Stalteri, Davenport, Malbranque, Huddlestone, Murphy (Berbatov 76), Defoe, Mido.
Southend: Flahavan, Hunt, Prior (Clarke 24), Sodje, McCormack (Francis 118), Campbell-Ryce (Hooper 114), Maher, Hammell, Gower, Eastwood, Bradbury.

Kolmapäeval oli Inglismaa tugevuselt neljandas liigas mängiv Wycombe alistanud veerandfinaalis Charltoni 1:0. Udu tõttu ära jäänud Liverpooli ja Arsenali veerandfinaal toimub 9. jaanuaril.

Carling Cupi poolfinaalpaaride loosimine on sel laupäeval.