Abdoulaye Diagne-Faye viis võõrustajad 32. minutil juhtima, poolaja lõpuhetkil Didier Drogba viigistas ja viiginumbrid kaotas tabloolt Florent Malouda tabamus 90. minutil, kirjutab Sportnet.

Viienda mänguvooru oodatuimas vastasseisus võõrustas kahe hooaja vahel heldelt uute mängijate muretsemiseks kulutanud Manchester City Londoni Arsenali ning võitis 4:2.

Skoori avas City of Manchester Stadiumil Arsenali väravavaht Manuel Almunia omaväravaga.

Väravatesadu algas 62. minutil, mil Robin van Persie viigistas. 74. minutil viis Craig Bellamy uuesti City juhtima ning kuus minutit hiljem viis suvel just Arsenalist hangitud Emmanuel Adebayor oma uue meeskonna ette 3:1.

Shaun Wright Phillips tegi 84. minutil 4:1 ja pikast vigastusest paranenud tšehh Tomaš Rosicky seadis 88. minutil lõppseisuks 4:2.

Cityl on nüüd neljast mängust neli võitu, Arsenal on võitnud kaks ja kaotanud kaks mängu.

Kolmas seni vaid võitnud klubi Tottenham Hotspur võõrustab õhtuses mängus tiiltikaitsjat Manchester Unitedit.

Laupäeva pärastlõunal peetud mängudes sai suurima võidu Liverpool, kes alistas Anfieldil meistriliiga uustulnuka Burnley 4:0. Punaste väravad lõid Yossi Benayoun 27., 61. ja 82. minutil ning Dirk Kuyt 41. minutil.

Teistes tänastes mängudes alistas Blackburn Rovers kodus Wolverhamptoni 3:1, võiduta jätkav Portsmouth kaotas kodumurul Boltonile 2:3, Sunderland oli 4:1 parem Hullist ja Wigan 1:0 West Hamist.