Mäng algas paremini võõrsil mänginud Birminghami meeskonnale, kes läks avapoolajal Shaun Maloney tabamustest kahe väravaga juhtima, kirjutab ETV Sport. Esimese poolaja lõpul õnnestus Andri Ševtšenkol aga penaltist üks värav tagasi lüüa ning kohe teise poolaja alguses ka viigistada. Seejuures sai avapoolaja lõpus Zat Knight Aston Villast punase kaardi.

Chelsea läks 66. minutil Alexi tabamusest juba juhtima, kuid taanlase Martin Laurseni tabamus kuus minutit hiljem seadis tabloole viiginumbrid 3:3. Kümme minutit enne lõppu jäi ka Chelsea kümnekesi, kui eemaldati Ricardo Carvalho, aga vigastuspausilt naasnud Michael Ballack viis 88. minutil Chelsea uuesti ette.

Mängu saatuse otsustas lõplikult viimasel minutil Gareth Barry, kes tabas penalti ja kindlustas lõppseisuks 4:4. Punase kaardi sai ka Chelsea mängija Ashley Cole.

Londoni klubide omavahelises duellis oli Tottenham Hotspur 5:1 parem Fulhamist. Kaks väravat lõid Robbie Keane ja Tom Huddlestone.