Avapoolaja keskel viis Miika Koppinen Norra meistermeeskonna Rosenborgi juhtima, Chelsea jõudis viigini 53. minutil Andrei Ševtšenko väravast.

Didier Drogba ja Frank Lampardita mänginud Chelsea lõi korra posti ja kaks korda latti, kuid võiduväravat Londoni klubil lüüa ei õnnestunud.

Teises sama alagrupi mängus sai Valencia väärtusliku 1:0 võidu võõrsil Schalke vastu. Ainsa värava lõi David Villa teise poolaja keskel.

Tiitlikaitsja AC Milan alistas koduväljakul Lissaboni Benfica 2:1 — itaallaste väravad lõid Andrea Pirlo ja Filippo Inzaghi.

Madridi Real alistas tänu Ruud van Nistelrooy 73. minuti väravale koduväljakul Bremeni Werderi 2:1.

FC Porto ja Liverpooli mäng lõppes Portugalis 1:1 viigiga. Lucho Gonzálezi 8. minuti penaltile vastas inglaste poolel Dirk Kuyt 17. minutil peaväravaga. Teise poolaja alguses jäi Liverpool Jermaine Pennanti eemaldamise järel kümnekesi.