Washingtoni osariigis Seattle`i kodustaadionil peetud kohtumise avavärav sündis juba 3. minutil, kui Lukaku Chelsea juhtima viis. 11. minutil kasvatas Londoni meeskonna eduseisu kahele väravale suvel klubisse ostetud belglane Eden Hazard. Vaid kolm minutit hiljem vähendas Seattle`i kaotusseisu minimaalseks Fredy Montero, kes 33. mänguminutil ka seisu viigistas.

Ent sellega polnud veel avapoolaja väravad löödud. 40. minutil viis Chelsea juhtima samuti klubiga suvel liitunud sakslane Marko Marin. Minut enne poolajavilet sündis mängu kuues värav, taas sai tabamuse kirja 19-aastane Lukaku.

Teisel poolajal väravaid ei löödud ja Chelsea võitis MLS-i läänekonverentsi kolmandal tabelireal asetseva Seattle`i 4:2.

Sõpruskohtumise pidas ka Manchester United, kes oli 1:0 parem Lõuna-Aafrika Vabariigi klubist AmaZulu. Kohtumise ainsa värava lõi itaallane Federico Macheda.