Fernando Torres viis Chelsea 20. minutil juhtima, kuid Gervinho värav 42. minutil saatis meeskonnad poolajale 1:1 viigiseisul.

Võiduvärava autoriks kerkis Juan Mata, kes 53. minutil Chelsea lõplikult juhtima viis. Arsenalil ja 67. minutil väljakule tulnud Olivier Giroud'l oli mitmeid võimalusi viigistamiseks, korra käis pall ka postis, kuid hooaja esimene kaotus oli tõsiasi.

Chelsea on võitnud uuel hooajal kuuest mängust viis ja juhib liigat 16 punktiga. Manchester United järgneb 12 punktiga ning hoolimata nende tänasest kohtumisest Totenham Hotspuriga, ei ohusta Chelsea liidrikohta.

Algkoosseisud:
Arsenal: Mannone, Jenkinson, Koscielny, Vermaelen, Gibbs, Arteta, Diaby, Cazorla, Ramsey, Gervinho, Podolski
Chelsea: Cech, Ivanovic, Luiz, Terry, Cole, Ramires, Mikel, Mata, Oscar, Hazard, Torres