Celtic läks tiitlikaitsja AC Milani vastu kohtumist juhtima 62. minutil, mil meeskonna kapten Stephen McManus nurgalöögi järel palli väravasse suunas. Viis minutit hiljem tegi Lee Naylor karistusalas vea Massimo Ambrosinile ja Kaka viigistas penaltist.

Viimasel mänguminutil tõrjus Milani väravavaht Dida Gary Caldwelli löögi enda ette, millele jõudis esimesena jaole Scott McDonald, lüües 2:1 võiduvärava.

Võitsluslikku mängu jäi varjutama kohtumise lõpus toimunu, kus šotlaste poolehoidja jooksis võidujoovastuses väljakule ja väravavaht Didale põsele patsutas. Milani väravavaht üritas fänni taga ajada, kuid kukkus siis suurt valu teeseldes maha ja vahetati lõpuks vigastusele viidates sootuks välja.

Teises eilses D-alagrupi mängus kaotas Lissaboni Benfica kodus Donetski Šahtarile 0:1. Ainsa värava lõi avapoolajal Jadson. Kahe vooru järel on selles grupis Šahtaril üllatuslikult täisedu 6 punkti, Celticul ja Milanil 3 ning Benfical 0 punkti.

Kehva partii esitas eile Liverpool, kelle vastu prantslaste Marseille sai teenitud 1:0 võidu. Kohtumise ainus värav sündis 77. minutil Mathieu Valbuena kauglöögist. Eelnevalt oli Mamadou Niangile, kellel oli mängu jooksul ridamisi väravavõimalusi, vilistatud suluseis ja seetõttu jäi Karim Ziani tabamus lugemata. Kohtumise lõpus lõi Liverpooli ründaja Fernando Torres posti.

Teises A-alagrupi mängus kaotas Besiktas Istanbulis FC Portole 0:1. Külaliste võiduvärava eest hoolitses Ricardo Quaresma, kes jõudis sihile kohtuniku antud teisel lisaminutil. Kahe mängudevooru järel on Marseille`l täisedu 6 punkti, Portol on 4, Liverpoolil 1 ja Besiktasel 0 punkti.