Cagliaril oli suurepärane võimalus minna 37. minutil mängu juhtima, kuid Joao Pedro eksis penaltil. Mängu ainsa värava lõi hoopis 72. minutil Fiorentina ründaja Dusan Vlahovic.

Eelmise aasta lõpus positiivse koroonatesti andnud Klavan ei kuulunud endiselt meeskonna koosseisu.

Cagliari on nüüdseks kaotanud juba neli kohtumist järjest. Võidurõõmu pole klubi saanud tunda liigas juba kümme mängu järjest. Cagliari viimane võit pärineb 7. novembrist, kui kodus alistati 2:0 Sampdoria.

Cagliari jätkab tabelis 14 punktiga 16. kohal. Fiorentina hoiab 20 silmaga 12. kohta.

Esikolmikuklubidest läksid omavahel vastamisi Milano Inter ja AS Roma. Lorenzo Pellegrini viis Roma juhtima, aga Milan Skriniari ja Achraf Hakimi tabamused teise poolaja alguses viisid ette Interi. Romale päästis viigipunkti Gianluca Mancini, kes oli täpne 86. minutil.