Cagliari asus kohtumist juhtima 23. minutil kaitsja Luca Ceppitelli tabamusest. 39. minutil tegi Ceppitelli seisuks juba 2:0. 58. minutil suutis Antonino Barilla Parma poolelt ühe värava tagasi lüüa, kuid 77. minutil vormistas Giovanni Simeone Cagliari 3:1 võidu. Madridi Atletico peatreeneri Diego Simeone 24-aastase poja jaoks oli see esimeseks tabamuseks Cagliari särgis.

Kohtumist vahetusmängijate pingilt alustanud Klavan pääses Cagliari ridades seekord väljakule 69. minutil, kui seis oli 2:1.

Klavani jaoks oli kõige ärevam hetk 87. minutil, kui kohtuniku hinnangul mängis eestlane karistusalas käega. Õigusemõistja Fabrizio Pasqua sai seejärel aga VAR-ilt abi ning tühistas 11 m karistuslöögi. Video tõestas, et pall ei puudutanud Klavani kätt.

Cagliaril on kolme kohtumisega kirjas nüüd kolm punkti, mis annab neile tabelis 12. koha.