Leverkuseni Bayerile kuuluv, kuid laenulepinguga Berliinis mängiv 26-aastane soomlane pääses väljakule, kui kellatabloo näitas 63:10. 35 sekundit hiljem oli pall tema puutest juba väravas.

Pohjanpalo tabamus vormistas Unioni ja Mainzi mängus lõppskooriks 4:0. Ülejäänud kodumeeskonna väravad sündisid 13., 49. ja 63. minutil. Pohjanpalo vahetati sisse avavärava löönud Max Kruse asemele.

Berliini Union on kolmest mängust teeninud võidu, viigi ja kaotuse, neli punkti annab neile hetkel tabelis kolmanda koha. Kaks võitu kahest mängust on kirjas Hoffenheimil ja Augsrburgil.

Soome koondist ootab kolmapäeval ees sõpruskohtumine võõrsil Poolaga. Rahvuste liigas võõrustatakse 11. oktoobril Bulgaariat ja 14. oktoobril Iirimaad, kelle üle viimati, 6. septembril võõrsil 1:0 võit saavutati. Värava lõi 63. minutil Pohjanpalo asemele vahetatud Augsburgi poolkaitsja Fredrik Jensen.