Mehhiko ja Tsiili B-grupi mäng lõppes 0:0 viigiga, mis kindlustas mehhiklastele 7 punktiga grupis esikoha. Tšiili pääses 4 punktiga samuti veerandfinaali, kui üks parematest 3. koha meeskondadest.

Mehhiko ja Tšiili mängu lõpuvile järel vilistas 35000-pealine publik mõlemad meeskonnad välja, sest kohtumise jooksul loodi väga vähe ohtlikke olukordi ja mäng oli üsna igav, teatab AFP.

Avavoorus mehhikole kaotanud Brasiilia alistas eile Ecuadori 1:0 ja tagas samuti pääsme 8 parema hulka, kogudes 6 punkti. Brasiillaste ainsa värava lõi sel turniiril resultatiivselt mängiv Robinho ja seda 55. minutil penaltist. Brasiilia veerandfinaalvastane on Tšiili.

Kuna pidamata on veel vaid C-grupi mängud, kuid seal on kaks paremat selgunud (Argentina ja Paraguay), on ka kõik veerandfinaali pääsejad teada.

Lisaks Argentinale, Paraguayle, Mehhikole, Brasiiliale ja Tšiilile on 8 hulgas jätkajad ka Venetsueela, Peruu ja Uruguay.