Boban: Voskoboinikov tegi väga hea mängu

 (13)
Vladimir Voskoboinikov (vasakul) ja Raio Piiroja mängus Horvaatiaga
AFP/Scanpix

“Voskoboinikov võitis palju võitlusi palli pärast, tekitas endale piisavalt ruumi ja nõudis kaaslastelt endale õigustatult sööte,” tunnustas 1998. aastal koondise kaptenina Horvaatia MM-võistlustel pronksmedalile tüürinud Zvonimir Boban Eesti ründaja Vladimir Voskoboinikovi laupäevast mängu.

“Eesti tervikuna jättis võitlusliku, suure töövõimega meeskonna mulje,” sõnas Boban, kirjutab Eesti Päevaleht. “Teisel poolajal tegi peatreener Jelle Goes õige otsuse mängida ründavamalt, mis põhjustas meile kohtumise lõpus palju kannatusi.”

Samas arvas Boban, et Jelle Goesi valik alguses ettevaatlikult mängida, oli õige. “Ettevaatlik algus oli juhendajalt väga õige otsus, kuigi ta vist ise ei saanud ka mängu algul aru, milleks tema meeskond võib võimeline olla.”

“Meie mängijate tase ja kvaliteet on ju palju kõrgem kui Eesti pallureil, aga puurivaht Stipe Pletikosa pidi viimasel veerandtunnil koguni kaks korda tõsiselt sekkuma ning Horvaatia halvimast päästma,” lisas Boban, kes on hetkel Horvaatia spordilehe Sportske Novosti peadirektor.

Refereeritud artikli täistekst Eesti Päevaleht Onlines

Futboliit (talgpall)