Koduväljakul mänginud Dortmund asus kohtumist juhtima 45. minutil Marco Reusi tabamusest. Bayern jõudis aga peagi viigini, kui avapoolaja neljandal üleminutil sahistas võrku David Alaba.

Bayern jätkas teisel poolajal kohe hea hooga ning 48. minutil viis Robert Lewandowski Bayerni 2:1 juhtima. 80. minutil suurendas külaliste eduseisu vahetusest sekkunud Leroy Sane. 83. minutil sai Dortmundi poolelt jala valgeks ka Erling Braut Haaland, kuid Bayerni võitu see enam ei vääranud.

Tasub mainimist, et Lewandowski lõi kohtumise jooksul palli väravasse koguni kolmel korral, kuid kahel juhul nägi VAR siiski lõpuks suluseisu.

Bayern on nüüd 18 punktiga Bundesligas ainuliidriks. Seitsmendas voorud Freiburgi 3:0 alistanud RB Leipzig kerkis 16 silmaga teiseks. Dortmund on 15 punktiga kolmandal kohal.