Bayern oli võõrsil vastasest parem 3:0.

Avavärava autoriks ei olnud keegi muu kui Mario Götze. Veel eelmisel aastal Borussia värvides tegutsenud mängumees avas kohtumises skoori 66. minutil.

Dortmundi kaitse lagunes täielikult aga alles kohtumise viimastel minutitel. 85. minutil kasvatas eduseisu Arjen Robben, kaks minutit hiljem tegi asjad selgeks Thomas Müller.

Ragnar Klavani koduklubi Augsburg alistas 2:0 Wolfsburgi. Mõlemad väravad lõi Halil Altintop. Klavan tegi kaasa terve kohtumise.

Bayern jätkab Bundesligas seega endiselt kaotuseta. 13 kohtumisega on teenitud 11 võitu ja 2 viiki ning tabelit juhitakse 35 punktiga. Borussia jääb maha nüüd nelja silmaga.

Augsburg tõusis võiduga kümnendale kohale. Kirjas on viis võitu, viik ja 7 kaotust.