Bayern oli Allianz Arenal peetud kohtumises tunduvalt aktiivsem pool, kuid siiski võis mängujoonises näha ühte liialt kulunud söötu: enamik Bayerni rünnakuid oli algatatud kaitsja Philipp Lahmi söödust horvaadist ründajale Mario Mandzukicile. Nürnberg sai sellest üsna kohe aru ja suutis Guardiola taktikale vastu hakata päris kaua, ehkki 33. minutil anti Bayernile penalti, mida Alaba ei suutnud realiseerida.

Esimene värav löödi alles 69. minutil, kui Nürnbergi väravavõrku sahistas Alaba algatatud rünnakust Franck Ribery. Üheksa minutit hiljem skooris Arjen Robben, kes tegi ise väravale ka ilusa eeltöö, triblades mööda koguni kolmest Nürnbergi mängijast.

Bayerni punases särgis said esmakordselt väljakule endine Dortmundi staarmängija Mario Götze ja Thiago Alcantara.

Lisaks Bayernile jätkavad täiseduga Leverkuseni Bayer ja Mainz. Leverkuseni Bayer võitis M'gladbachi Borussiat 4:2, Mainz oli 2:0 parem Wolfsburgist. Kolm võitu on saanud ka Dortmundi Borussia.

Ülejäänud tulemused: Hoffenheim - Freiburg 3:3, Hannover - Schalke 2:1.