Barcelonasse tagasi ihkav Neymar andis PSG-le tehingu tegemiseks lühikese tähtaja

 (7)
Neymar ihkab väidetavalt tagasi Barcelonasse.
Neymar ihkab väidetavalt tagasi Barcelonasse.Foto: Mike Ehrmann, AFP/Scanpix

Aina enam tundub, et 2017. aastal maailmarekordilise 222 miljoni euro eest PSG jalgpalliklubisse siirdunud Neymar liigub tagasi FC Barcelonasse. Vähemalt Hispaania ja Prantsusmaa meedias on sellekohased uudised juba igapäevased.

Mundo Deportivo annab nüüd teada, et Neymar on lahkumissoovi teinud ametlikult teatavaks ka Pariisis. Hispaania ajalehe teatel andis ta ette isegi kuupäeva, millal tehing peab tehtud olema. Väga pikka armuaega Neymar PSG-le ei andnud ja väidetavalt tahab ta hiljemalt 8. juulil olla taas Barcelona mängija.

Ajalehe teatel soovib Neymar, et PSG mõistaks tema lahkumise soovi. Lisaks olevat brasiillane sekka lisanud ka väikese ähvarduse. Nimelt lubas ta olukorda võimendada, kui 8. juuliks on tehing endiselt tegemata.

Mundo Deportivo teatel peab Neymar Barcelonas leppima korraliku palgakärpega. Neymar teenib praegu PSG-s 36 miljonit eurot aastas. Barcelonas oli see summa omal ajal 22 miljonit eurot. Lionel Messi aastatasuks on 40 miljonit eurot. Nüüd tuleb brasiillasel leppida umbes 20-25 miljoni euroga.

Futboliit (talgpall)