Deportivo-Barcelona mängu mõlemad väravad sündisid vastuolulistest penaltidest, kirjutab Eurosport. Mängu valitsemisega mitte eriti hästi hakkama saanud kohtunik jagas kahe klubi mängijatele kokku kümme kollast kaarti.

Avapoolaja lõpus tegi Juanma kohtuniku arvates vea Saviola vastu ja Ronaldinho realiseeris penalti — Barcelona juhtis 1:0. 71. minutil otsustas kohtunik anda samasuguse kaheldava penalti Deportivo kasuks kui Edmilson oli takistanud Verdut. Estoyanoffi löödud penalti Barcelona väravavaht Valdes tõrjus, kuid lahtise palli saatis väravasse Rodriguez.

Madridi Reali pühapäevases kodumängus Celta Vigo vastu viis Anderson Nene külalised juhtima, kuid Emerson viigistas avapoolaja lõpus. Celta Vigole tõi magusa 2:1 võidu Larena Jorge 81. minuti värav.

Sevillal on nüüd Hispaania meistriliiga liidrina 21 punkti, Barcelonal 20, Zaragozal 19 ning Realil ja Valencial 17 punkti.