Barcelona läks võõrsil vastamisi Levantega. Barcelona võitis avapoolaja Lionel Messi tabamusest 1:0. Teisel poolajal otsustas Levante aga 7-minutilise perioodiga mängu saatuse ära. Kõigepealt viigistas Jose Campana 61. minutil seisu.

Kõigest kaks minutit hiljem viis Borja Mayoral võõrustajad juhtima. 68. minutiks oli Levante juba Nemanja Radojast väravast 3:1 ees. Selle tulemusega ka kohtumine lõppes.

Barcelona libastumist ei suutnud ära kasutada Madridi klubid, kellel oli võimalus omakorda ainuliidriks tõusta. Madridi Atletico leppis võõrsil Sevillaga 1:1 viiki. Franco Vasquez viis Sevilla juhtima, külalistele tõi viigipunkti Alvaro Morata. Atletico jaoks teeb viigi valusamaks asjaolu, et 72. minutil eksis Diego Costa penaltil.

Madridi Real ei suutnud koduväljakul Real Betisi vastu enamat väravateta viigist.

Päeva esimeses kohtumises alistas Valencia võõrsil 2:1 Espanyoli.

Barcelona jätkab La Liga liidrina, olles kogunud 22 punkti. Realil on kirjas sama palju punkte, aga parem väravatevahe annab eelise Kataloonia meeskonnale. Atletico jääb kahest rivaalist ühe enam peetud mängu juures maha ühe silmaga.