Barcelonale päästsid teisel poolajal võidupunktid Luis Suareze ja Ousmane Dembele väravad. Avapoolaja 12. minutil oli Aritz Elustondo kodumeeskonna juhtima viinud.

Üks tiitlinõudlejaid, Madridi Atletico kaotas täna taas punkte, kui piirdus koduväljakul Eibari vastu 1:1 viigiga. Atletico on suutnud senisest neljast liigamängust võita vaid ühe.

Õhtu viimases mängus pidi Madridi Real võõrsil Athletic Bilbao vastu samuti piirduma 1:1-ga, kusjuures viigipunkti päästis favoriitele Isco 64. minuti värav ja lisaminutitel päästis Thibault Courtois`i suurepärane tõrje Reali halvimast.

Barcelonal on nelja vooru järel täisedu ehk 12 punkti, järgnevad Madridi Real 10, Celta Vigo 7 ning Atletico, Athletic ja Betis 5 punktiga.