Barcelona kerkis Reali kannule

(7)
Ronaldinho, FC Barcelona
EPA/Scanpix

Barcelona jalgpalliklubi sai pühapäeval Real Betisi üle kindla 3:0 võidu ja kaotab nüüd Hispaania meistriliiga liidrile Madridi Realile vaid ühe punktiga.

Barcelona suvine ost Thierry Henry viis avapoolajal koduväljakul mänginud Kataloonia suurklubi juhtima, lüües oma viienda värava sel hooajal. Lõppseisu 3:0 vormistas Ronaldinho teisel poolajal kahe suurepärase karistuslöögiga.

Barcelonaga võrdselt 24 punkti on ka Villarrealil, kes alistas eilses põnevusmängus 4:3 Madridi Atletico.

Seejuures asus Atletico küll Pablo ja Simao Sabrosa väravatest 2:0 juhtima. Külaliste poolel seadis vahetusmängija Nihat Kahveci 70. minutil tabloole 3:3 viigi, sama mees lõi kohtumise viimasel minutil ka Villarreali võiduvärava.