Kohtumine algas suurepäraselt võõrustajate jaoks, kui 12. minutil realiseeris penalti Mikel Oyarzabal. Vaheajale mindi siiski viigiseisus, kui täpne oli Antoine Griezmann, realiseerides Luis Suareze söödu.

Teise poolaja alguses viis Luis Suarez omakorda külalised juhtima, resultatiivse söödu sai kirja Lionel Messi. 62. minutil tõi 2:2 viigi tabloole 20-aastane Alexander Isak. Barcelona jaoks katkes seega vägev seeria. Nimelt oli Kataloonia hiid kõikide sarjade peale kokku viimases seitsmes kohtumises võidutsenud.

Barcelonal on liidrina koos 35 silma, vaid punktiga jääb maha Madridi Real. Pealinnaklubi peab oma 16. mänguvooru kohtumise pühapäeval võõrsil Valenciaga. Head hooaega tegev Real Sociedad on 28 silmaga neljas.