Atletico usub, et Barcelona pettis neid Griezmanni tehingus 80 miljoni euroga


Antoine Griezmann.
Antoine Griezmann.Foto: JAVIER BARBANCHO, Reuters/Scanpix

FC Barcelona jalgpalliklubi ostis Madridi Atleticost 120 miljoni euro eest Prantsusmaa koondise ründestaari Antoine Griezmanni. Atletico teatas, et makstud summa ei ole aga piisav.

Griezmanni väljaostuklausliks oli 1. juulini 200 miljonit eurot ning alles seejärel langes see 120 miljoni euro peale. Barcelona ootaski kannatlikult õige aja ära ja tasus mängija eest 120 miljonit eurot.

Atletico ei ole aga olukorraga rahul, kuna nende hinnangul jõudsid Griezmann ja Barcelona kokkuleppele juba varem ja seetõttu väärivad ka nemad 80 miljonit eurot rohkem. Griezmann ise teatas juba 14. mail, et ta kavatseb suvel klubi vahetada.

„Madridi Atletico usub, et Barcelona poolt makstud summa ei ole piisav, kuna kõik viitab, et kokkulepe mängija ja Barcelona vahel sõlmiti juba enne väljaostusumma langemist 200 miljoni euro pealt 120 miljoni euroni. Mängija teatas klubist lahkumisest juba 14. mail,“ märgiti Atletico ametlikus pressiteates. „Atletico Madrid usub, et klubivahetuses jõuti kokkuleppele juba enne hooaja lõppu.“

Griezmann sõlmis Kataloonia suurklubiga viie aasta pikkuse lepingu ning tema väljaostusummaks on nüüd 800 miljonit eurot.

Futboliit (talgpall)