Aston Villa läks 18. minutil Curtis Daviesi väravast mängu juhtima 1:0, 2:0 sündis vastaste Scott Carsoni omaväravast, WBA auvärava lõi James Morrison, vahendab sport.err.ee

Võidukas oli ka Arsenal, kes koduplatsil alistas 1:0 Boltoni meeskonna. Mängu ainsa värava lõi Nicklas Bendtner mängu 84. minutil.

Meistriliiga liider FC Liverpool (pildil nende kapten Steven Gerrard pärast mängu) pidi võõrsil leppima 0:0 viigiga Stoke City vastu.

Hooaja seitsmes viik jätab Liverpooli kõigest hoolimata 21. vooru järel Premier League liidriks, lähim jälitaja Chelsea jääb vähemeeptud mängu juures maha nelja punktiga. Rasked ilmaolud sundisid korraldajaid edasi lükkama kahte Premier League kohtumist.

Meistriliiga 21. vooru keskseim kohtumine peetakse homme, kui Manchester United kohtub Chelsea’iga.