Villa väravavaht Scott Carson pidi esmalt kolm head tõrjet tegema, seejärel viis John Carew külalismeeskonna juhtima, teatab BBC Sport.

Teise poolaja alguses realiseeris Gareth Barry penalti. Villa ründajat Gabriel Agbonlahori särgist tirinud Ryan Nelsen sai selles situatsioonis ka punase kaardi.

Lõppseisu 4:0 vormistasid Ashley Young ja Marlon Harewood viimasel kümnel minutil.

“Esimesed 30 minutit domineerimise mängu. Otsustav pöördepunkt oli penalti. Tegemist oli küll veaga, kuid mille eest kohtunik punase andis?” imestas Blackburni treener Mark Hughes.

Aston Villa tõusis nüüd 27 punktiga kuuendaks. Mängu vähem pidanud Arsenalil on 33, Manchester Unitedil 30, Manchester Cityl 29, Chelseal 28 ja samuti ühe kohtumise vähem pidanud Liverpoolil 27 silma. Blackburn on 23 silmaga üheksas.