AS Roma seljatas Londoni Chelsea

(85)
Christian Panucci on viinud AS Roma juhtima
AFP/Scanpix

Teisipäeva õhtul peeti Euroopa jalgpalliväljakutel kaheksa Meistrite Liiga mängu. Itaalias võttis AS Roma kindla 3:1 võidu Londoni Chelsea üle.

AS Roma väravad lõid Christian Panucci 34. minutil ning Mirko Vucinic 48. ja 58. minutil. Inglaste auvärava lõi John Terry veerand tundi enne kohtumise lõppu.

Nelja vooru järel on Chelsea A-alagrupis endiselt esikohal 7 punktiga, kuid AS Roma ja Bordeaux on tõusnud Inglismaa klubi kannule. Nii itaallastel kui ka täna CFR Cluj 2:1 võitnud prantslastel on nüüd 6 punkti.

B-grupis oli suurüllatust serveerimas Küprose meeskond Anorthosis, kes juhtis veel kümme minutit enne lõpuvilet Itaalia valitseva meistri Milano Interi vastu 3:2. 81. minutil päästis itaallased häbist Julio Cruz, kes lõi 3:3 viigivärava. Inter juhib seda alagruppi 8 punktiga, järgnevad Anorthosis 5, Panathinaikos 4 ja Bremen 3 punktiga.

C-grupis ei suutnud FC Barcelona koduväljakul Baseli vastu enamat 1:1 viigist. Lionel Messi viis küll kodumeeskonna teise poolaja keskel juhtima, kuid Basel viigistas 82. minutil Eren Derdiyoki tabamusest. Barcelonal on nüüd 10 punkti, täna kodus Donetski Šahtari 1:0 võitnud Lissaboni Sportingul 9, Šahtaril 3 ja Baselil 1 punkt.

D-alagrupis päästis FC Liverpoolile kodus Madridi Atletico vastu 1:1 viigipunkti Steven Gerrard, kes realiseeris viimasel mänguminutil penalti. Liverpoolil ja Atleticol on nüüd 8, Marseille`l ja PSV-l 3 punkti. Marseille nahutas täna kodus PSV Eindhovenit 3:0.