Saksamaa klubi väravavaht Sascha Kirschstein tegi 10. mänguminutil Robin van Persie vastu karistusalas vea ja väljakukohtunik näitas punast kaarti. Arsenali kasuks antud penalti realiseeris Gilberto.

Teise poolaja alguses kasvatas Tomas Rosicky suurepärane löök Londoni meeskonna edunumbrid 2:0-le, Hamburg suutis vastata vaid Boubacar Sanogo väravaga 90. minutil. Arsenali väravat kaitses Jens Lehmann, Eesti koondise väravavaht Mart Poom ei pääsenud ka varumeeste pingile.

Eelmisel hooajal finaalis FC Barcelonale kaotanud Arsenal pidi Meistrite Liiga avamängus läbi ajama vigastatud Thierry Henry`ta.

Teises G-grupi kohtumises ei suutnud 2004. aasta meister FC Porto kodustaadionil Moskva CSKA vastu enamat 0:0 viigist. Venemaa klubi väravas tegi väga hea mängu Igor Akinfejev.

26. septembril võtab Arsenal Londonis vastu Porto ja CSKA Moskvas Hamburgi.