Arsene Wengeri hoolealused alustasid mängu kohutavalt, sest juba kümnendaks minutiks oli jäädud 0:2 kaotusseisu. Hulli väravad lõid kaitsjad James Chester ning Curtis Davies.

Ent Arsenal ei jätnud jonni ning Santi Cazorla vähendas juba 17. minutil kauni karistuslöögiga vahe ühele väravale.

Teisel poolajal, täpselt 71. minutil, oli omakorda käes Arsenali keskkaitsja kord särada, kui Laurent Koscielny tabamus tabloole viiginumbrid tõi.

Pärast 2:2 viigiga lõppenud normaalaega jätkati võitja selgitamist lisaajal, kus Arsenal oma ülekaalu lõpuks maksma pani. 109. mänguminutil tõi Londoni suurklubile võidu ei keegi muu kui Aaron Ramsey - meeskonna tänavuse hooaja parim mängija.

64-aastane Wenger tuli Inglise karikavõitjaks viiendat korda, ent viimasest korrast on tänaseks möödunud juba üheksa aastat. Vahepealsel ajal polnud meeskond võitnud ka ühtegi teist tiitlit.