Emmanuel Adebayor viis küll 17. minutil Cesc Fabregase antud nurgalöögi järel Arsenali juhtima, kuid veerand tundi hiljem Jeremie Aliadiere viigistas.

Liidermeeskond Liverpool jäi täna koduväljakul Hull City vastu 0:2 kaotusseisu, kuid teenis lõpuks viigipunkti. 2:2 seisuga lõppenud mängus lõi mõlemad Liverpooli väravad kapten Steven Gerrard.

Aston Villa järel viiendaks langenud Arsenal kaotab nüüd 38 punkti kogunud Liverpoolile 8 punktiga. Aston Villa võitis täna kodus Boltoni 4:2 ja tõusis 31 punkti peale.

Tänases viimases mängus viigistasid Tottenham ja tiitlikaitsja Manchester United Londonis 0:0. ManU on 32 punktiga kolmas ja neil on ka üks mäng varuks. Tottenham Hotspur tõusis tänu viigile 19 punktiga 14. kohale.

Pühapäeval võib meistriliiga uueks liidriks tõusta Londoni Chelsea, kellel on hetkel 36 punkti ja kes mängib homme kodus West Ham Unitediga.