Nacho Monreal viis Arsenali Old Traffordil 26. minutil 1:0 juhtima. Wayne Rooney seadis küll kolm minutit hiljem jalule viigi, kuid lõppsõna jäi siiski Arsenalile - 61. minutil lõi Manchester Unitedi eksründaja Danny Welbeck 2:1.

ManU lootused viigiväravat jahtida said tõsise tagasilöögi veerand tundi enne mängu lõppu, kui argentiinlane Angel Di Maria teenis esmalt sukeldumise eest kollase kaardi ja sai seejärel kohtuniku tõukamise eest ka teise kollase, jättes Unitedi vähemusse.

Lisaks Arsenalile on FA Cupil poolfinaali jõudnud Birminghami Aston Villa. Kaks ülejäänud poolfinalisti selguvad kordusmängudest, kus on vastamisi Liverpool ja Blackburn Rovers ning Bradford City ja Reading. Arsenal ootab seejuures vastast paarist Bradford City - Reading.