Arsenal läks mängu 23. minutiks juba 2:0 juhtima, kui väravad olid löönud kaks suvist ostu - Olivier Giroud ja Lukas Podolski. 29. minutil vähendas Dimitar Berbatov vähendada vahe ühele väravale ning 40. minutil viigistas vahetusest sekkunud Alex Kacaniklic seisu 2:2.

67. minutil õnnestus Fulhamil isegi juhtima minna, kui Berbatov penaltist oma teise värava lõi. Vaid kaks minutit hiljem tegi mängu lõppskooriks 3:3 Giroud.

Arsenalil oli kohtumise lisaminutitel võimalus ka mäng võita, kui meeskond penalti teenis. Mikel Arteta löögi tõrjus siiski Fulhami väravavaht Mark Schwarzer.

Suurepäraselt on hooaega alustanud West Bromwich Albion, kes sai järjekordse võidu, alistades võõrsil 2:1 Wigani.

Manchester United alistas võõrsil Aston Villaga 3:2. Kodumeeskond Villa läks poolajale 2:0 eduseisus, kui meeskonna mõlemad väravad lõi austerlane Andreas Weimann. Manchester Unitedi päästis kaotusest vahetusmees Javier Hernandez, kes lõi meeskonna esimese ja kolmanda värava ning mängis ka teises väravas (Aston Villa omavärav) olulist rolli.